Kurumsal - Dicle Otomotiv | Diyarbakır Volkswagen Yetkili SatıcısıDicle otomotiv 1999 Yılında 12.000 m2 alan üzerinde faaliyetlerine başlamıştır. 1999 Eylül ayında Volkswagen markasının yetkili satıcılığını. 2008 yılının Ocak ayında DOD B- Tipi bayiliğini bünyesine katıp ikinci el faaliyetlerini kurumsal ortamda yapmaya başlamıştır.

Dicle Otomotiv - Volkswagen Yetkili Satıcısı

2010 Yılının Mayıs ayından itibaren Audi ve Seat markalarının Satış sonrası hizmetlerini yapmak üzere yetkilendirilmiştir. Bünyemizde tüm Sigortacılık işlemleri yapılmakta olup, müşterilerimizin araçları için zengin ürün seçenekleri ile aksesuar departmanımızda yer almaktadır.

Amacımız ilimizde ve bölgemizde müşterilerimize kaliteli, hızlı ve modern hizmetler sunmak. Şirket olarak Otomotiv değer zincirlerinin tüm aşamalarını müşterilerimizin ayağına getirip onların mutlu olmasını sağlamak bunun için satış ve satış sonrası ekiplerimizi sürekli eğitiyoruz .Servisimizin modern ekipmanlarla çalışması için devamlı yatırımlar yapıyoruz. Müşterimizin otomobilleri ile ilgili ihtiyaç ve beklentileri tek çatı altında hızlı ve formalitesiz bir şekilde yerine getiriyoruz. Satış ve satış sonrası alanlarda koşulsuz müşteri memnuniyeti ilke edinmiş uzman personelimiz müşterilerimize hizmet etmekten büyük keyif almaktadır...

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player