ZUBİZU ile Shell’den Yakıt Hediyesi!Shell'den ay boyunca 400 TL’lik yakıt alımına 15 TL değerinde hediye yakıt kazanarak daha keyifli bir yolculuğa çıkmak için plakanızı ZUBİZU'ya hemen kaydedin!

ZUBİZU mobil aplikasyonu üzerinden kampanyaya katıldıktan sonra başka hiçbir şey yapmanıza gerek kalmadan her ay hediye yakıt kazanmaya devam edeceksiniz.

Shell ClubSmart kartınız yoksa kampanyaya katılım esnasında size otomatik olarak atanacak yeni kart ile kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Kaydınızın ertesi gününden itibaren her ayın sonuna kadar, bir veya birkaç seferde toplamda 400 TL yakıt alımına ulaştığınızda, takip eden 48 saat içerisinde kazandığınız 15 TL yakıt değerinde hediye yakıtınız, Shell ClubSmart kartınıza yüklenecek. Bu puanların karşılığında anlaşmalı tüm Shell istasyonlarından yakıt alabileceksiniz.

Üstelik ZUBİZU'ya 16 Mart 2018 tarihinden sonra üye olmuş veya yeni üye olacak olan ve Shell kampanyasına plakasını kaydederek katılan Volkswagen sahiplerini, her ay yaptıkları 400 TL ve üzeri akaryakıt alışverişine 25 TL hediye yakıt kazanma ayrıcalığı bekliyor.

Henüz üye olmadıysanız, siz de hemen üyeliğinizi tamamlayın, bu ayrıcalığı kaçırmayın.

Mobil Ödeme;

Mobil ödeme geçerli olduğu Shell istasyonlarında Visa veya Mastercard tipindeki kredi kartlarınızla mobil ödeme yapmak için dolum öncesinde istasyon görevlisine ödemeyi ZUBİZU mobil ödeme ile yapacağınızı belirtmeyi unutmayın. Ödeme onayını verebilmeniz için ZUBİZU uygulamanızın açık olması veya anlık bildirimlere izin vermiş olmanız gereklidir. 3D secure onay mesajı kredi kartınızın tanımlı olduğu telefon numarasına iletilecektir.

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player