vdf Kredi KampanyasıHayallerinizi ertelemeyin, gönlünüzden geçen Volkswagen modeline hemen sahip olun diye, Volkswagen Finans’tan %1,79 avantajlı faiz oranıyla kredi imkanı sizleri bekliyor. Bunun için araç kredinize, Volkswagen’inizi ilk günkü gibi korumanıza yardımcı Hep Yeni Paketi’nden iki yenilikçi sigorta ürünü eklemeniz yeterli!

Kampanya dahilinde, 6 ila 48 aylık vadelerde %1,79, 48 ila 60 aylık vadelerde ise %1,84’lük faiz oranları uygulanmaktadır*.

Yukarıda belirtilen vadeler ve koşullar dışında bir kullanım gerçekleştirmek isterseniz, detaylı bilgi için Volkswagen Yetkili Satıcılarımızda sizleri bekliyoruz.

*Kredi kampanyası, 6-60 ay vade seçeneklerinde, Hep Yeni Paketi kapsamında iki sigorta ürünüyle birlikte alınacak Volkswagen binek araçlar için geçerlidir. Hep Yeni Paketi, 4 yıl garantiyi (Volkswagen Garanti Plus), 1 yıllık kaskoyu ve %1,79 - %1,84 arasında değişen kredi faiz oranını kapsar. Hep Yeni Paketi kapsamında sadece bir sigorta ürünü alındığı takdirde kredi faiz oranı, 6 ila 48 aylık vadeler için %1,81, 48 ila 60 aylık vadeler için %1,86 olarak uygulanır. Herhangi bir sigorta ürünü alınmadığı takdirde uygulanacak faiz oranları ise 6 ila 48 aylık vadeler için %1,84, 48 ila 60 aylık vadeler için %1,89 şeklindedir. 60 ay vade seçeneği Tüzel ve Vergi Levhasına sahip bireysel başvurularda geçerlidir.

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player