İnsan Kaynakları - Dicle Otomotiv | Diyarbakır Volkswagen Yetkili Satıcısı


Açık Pozisyonlar

Katılımcı yönetim anlayışımız, çalışanlarımızın gönülden bağlılığını, gelişimleri ve memnuniyetlerini artırmak üzere kurgulanmıştır.

Dicle Otomotiv katılımcı yönetim anlayışı ile öncelikle tüm çalışanların mesleklerine olan saygı, sevgi ve bağlılıkları temellidir. Tüm Dicle Otomotiv çalışanlarının gelişimleri ve memnuniyetlerini artırmak üzere ve birlikte verimli çalışma platformları yaratabilmek üzerine kurgulanmış bir yapıya sahibiz. Ana hedefimiz, içerisinde yer aldığımız sektörlerin tamamında büyüyerek gelişmek; mevcut ve yeni insan kaynağı gücümüz ile rekabetteki etkinliğimizi arttırabilmektir.İnsan Kaynakları :: Dicle Otomotiv - Wolkswagen | Škoda Yetkili Satıcısı

Vizyonumuz; faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde, alanının en iyisi olan insan kaynağını oluşturmaktır. Dicle Otomotiv'e değer sağlayacak çalışma ekibini seçerken, sektörün hızına ayak uyduracak, yaratıcı gücü ve işe olan bağlılığı ile şirketimizi daha ileriye taşıyacak kişiler arıyoruz. Aynı şekilde, yola birlikte devam ettiğimiz ekiplerimizi motive etmek, şirkete bağlılıklarını artırmak, birlikte daha iyi nasıl üretiriz sorusuna yanıt bulmak üzere çalışmalar sürdürüyoruz.

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player