ZUBİZU ile Shell’den Yakıt Hediyesi!En iyi markalarda sayısız avantajlar sunan ZUBİZU, Volkswagenseverlerin hayatını kolaylaştıracak bir yenilik daha sunuyor.

Shell'de her ay 300 TL yakıt alan ZUBİZU üyelerine 15 TL hediye yakıt kazandıran ZUBİZU, ayrıca yeni özelliği olan mobil ödeme ile artık anlaşmalı Shell istasyonlarında aracınızdan inmeden ödemenin rahatlığını da yaşatıyor.

ZUBİZU mobil uygulamasını indirip aracınızın plakası ve varsa Shell ClubSmart kart numaranız ile kampanyaya katıldıktan sonra başka hiçbir şey yapmanıza gerek kalmadan her ay hediye yakıt kazanmaya devam edeceksiniz.

Shell ClubSmart kartınız yoksa kampanyaya katılım esnasında size otomatik olarak atanacak yeni kart ile kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Kaydınızın ertesi gününden itibaren her ayın sonuna kadar, bir veya birkaç seferde toplamda 300 TL yakıt alımına ulaştığınızda, takip eden 48 saat içerisinde kazandığınız 15 TL yakıt değerinde hediye yakıtınız, Shell ClubSmart kartınıza yüklenecek. Bu puanların karşılığında anlaşmalı tüm Shell istasyonlarından yakıt alabileceksiniz.

Pratik ve güvenli bir mobil ödeme deneyimi için, ZUBİZU mobil uygulaması içinden Shell kampanyasına katıldıktan sonra;

1) Kampanya sayfasından veya Mobil Ödemelerim menüsünden kredi kartınızı tanımlayın.

2) Dolum öncesi ZUBİZU ile mobil ödeme yapacağınızı belirtin.

3) Ödeme onayının gelmesi için uygulamanızı açık tutun veya anlık bildirimlere izin verin.

4) Telefonunuza gelen 3D secure şifresini girerek ödemenizi tamamlayın.

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player