Dicle Sigorta - Dicle Otomotiv | Diyarbakır Volkswagen Yetkili Satıcısı
Müşterilerimizin, tüm hizmetleri aynı çatı altında alabilmelerini hayal ettik. Böylece yaşamlarını biraz olsun kolaylaştırmak istedik. Araçlarının sigorta işlemlerini biz gerçekleştirebilirsek, sevdikleriyle geçirebilecek zamanlarının olabileceğini düşündük.

Bugününüz ve yarınlarınız için; sevdikleriniz ve sizin için Dicle Otomotiv, AXA ,Allianz,Eureko Sigorta’yı tercih etti. Dicle Otomotiv ana faaliyet alanı olan otomotivin yanı sıra Türkiye`nin en güvenilir sigortacılık firmalarından olan AXA ,Allianz,Eureko Sigorta’nın acenteliğini alarak sigortacılığı faaliyet alanları içine dahil etti.

Dicle Otomotiv’de aracınızın trafik ve kasko sigortaları ile her türlü Yangın, İşyeri, Konut, Nakliyat, Dask, Kaza, Makine Montaj, Elektronik Cihaz sigortalarınızı yaptırabilirsiniz. Şirketimizde trafik sigortası ve kasko işlemlerini müşterilerimiz adına gerçekleştiriyoruz. Sigorta işlemlerini şirketimizde yaptıran müşterilerimizin, ihtiyaçları halinde araçlarını servisimize teslim etmesi yeterli oluyor. Aracın tüm sigorta işlemleri bizim tarafımızdan yürütülürken, servisimiz bünyesinde gerekli işlemlere başlanıyor ve sona erdiğinde araç sahibi, servisimize gelerek aracını teslim alıyor. Sigorta hizmetimiz, güven sağlamanın yanı sıra müşterilerimizin hayatını kolaylaştırıyor.2004 yılında kurularak faaliyete geçen Özdicle Sigorta Aracılık Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti. müşterilerinin sigorta ihtiyaçlarını mevcut ve yeni ürünlerle karşılamak amacı ile faaliyete başlamıştır.

Bu doğrultuda çalışmalarını sürdüren ve çalıştığı sigorta şirketleriyle güvenilir ilişkiler kuran Özdicle Sigorta, müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda kaliteli, hızlı ve uygun fiyatlı alternatifleri müşterilerine sunmak için sektöründe lider sigorta şirketleri olan, Allianz Sigorta, Axa Sigorta ve Euroko Sigortayla anlaşmalı acentelik işlemlerini yürütüyor. Bu sigorta şirketlerine ilave olarak Ak Sigortayla servis anlaşmalı olarak çalışıyor.

Özdicle Sigorta, bireysel ve kurumsal müşterilerine kasko, trafik poliçesi işlemlerinin yanında konut, işyeri , yangın ve DASK gibi branşlarda hizmet vermektedir.

Özdicle Sigorta sektöründe tercih edilen , örnek bir kurum olma hedefiyle siz müşterilerimiz için yenilenerek çalışmalarını sürdürmektedir.


Servisimizin Anlaşmalı Olduğu Sigorta Şirketleri


Sigorta Teklif Formu


Ruhsat Sahibinin;
(*) ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player